Hakkımızda

 

AtölyeSİM olarak temel hedefimiz; doğaya ve insana saygılı, bulunduğu çevreyle uyum içerisinde, en güncel teknolojik gelişmelerden yararlanan, yalnızca bugünde değil, gelecekte de iz bırakacak mekânlar ve yapılar ortaya çıkarmak oldu.

Bu ilke ve hedefler ışığında; her zaman müşterimizin beklentisini merkeze alan çözümler geliştirmeye gayret ettik, ediyoruz. Farklı beklenti ve zevklere, uzmanlık, kalite ve özenle en iyi yanıtı vermek için çalışıyoruz. Titiz malzeme, renk ve detay seçimleri ile özgün iç mekânlar tasarlamak; hem estetik hem de teknik açıdan yaşadığımız şehre, hayata değer ve farklılık katacak yapılar inşa etmek bizim en büyük tutkumuz ve işimiz.

Güzel projelerde görüşmek dileğiyle…
                                                      
AtölyeSİM    
                          

                         
EKİBİMİZ

 

 

Gözde SUSAM İNANÇ - Y. Mimar - Kurucu


1985 yılında İzmir´de doğdu. Özel İzmir Amerikan Lisesi´ni bitirdikten sonra, yine İzmir´de eğitimine devam ederek Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi´nden mezun oldu. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsünde yüksek lisans eğitimini, “Mimari Uygulamalar için Hareketli Hiperbolit Paraboloit Strüktürler Üzerine Bir Araştırma” başlıklı tezi ile tamamlayarak yüksek mimar ünvanını aldı. İzmir´de çeşitli mimarlık ofislerinde çalıştı, 2013-2015 yılları arasında Cezayir´de bulundu. Cezayir´de Gama Güç Sistemleri bünyesinde gerçekleştirilen bir projede mimar olarak çalıştı. Kurucusu olduğu AtölyeSİM Mimarlık ofisi´nde 2016 yılından beri mimari çalışmalarını sürdürmektedir. İzmir Mimarlar Odası ve İzmir Serbest Mimarlar Derneği üyesidir.
 

 

Yeşim KESKİNEL - Y. Mimar


1994 yılında İzmir´de doğdu. Yaşar Üniversitesi, Mimarlık Bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Mezuniyetinin ardından yüksek lisans çalışmalarını, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Mimarlık Anabilim Dalı´nda yazdığı “ Bir Derslik için Gün Işığı Aydınlık Düzeyi ve Kamaşmaya Göre Uyarlanabilir Cephe Panellerinin Tasarımı” başlıklı teziyle 2020 yılında tamamladı. Haziran 2020’den Mart 2023 tarihleri arasında AtölyeSİM Mimarlık bünyesinde çalışmıştır.

 

Kübrahan GÜNDOĞ - Mimar

 

1999 yılında İzmir´de doğdu. Uludağ Üniversitesi, Mimarlık Bölümünden 2022 yılında mezun oldu. Mezuniyetinin ardından yüksek lisans çalışmalarını, Dokuz Eylül Üniversitesi, Mimarlık Bina Bilgisi Anabilim Dalı´nda “ Potansiyel(siz)lik Alanı Olarak Bilgisayar Oyunlarının Sanal Mekanları” başlıklı teziyle sürdürmektedir. Mart 2023 tarihinden beri AtölyeSİM Mimarlık bünyesinde çalışmaktadır.

 


0 542 775 94 20
info@atolyesim.com
Kültür Mhl. 1389.Sk. No:6B Konak/İzmir